Le Petit Marseillais Pielęgnujący Krem Do Mycia Algi Morskie i Biała Glinka

Wyjątkowym składnikiem Pielęgnującego Kremu do mycia z morskiej linii kosmetyków Le Petit Marseillais jest biała glinka. Ten składnik znany jest z tego, że dostarcza liczne mikro i makro elementy, które wzmacniają wszystkie warstwy naskórka. Formuła pielęgnująca łączy morskie składniki i przynosi uczucie komfortu już podczas prysznica.

Magda Kulas, kosmetolog, specjalista ds. pielęgnacji Le Petit Marseillais

"Poza algami, wyjątkowym składnikiem Pielęgnującego Kremu Do Mycia Le Petit Marseillais Nawilżanie jest wydobywana z grot morskich biała glinka, zawierająca krzem, który poprawia kondycję skóry. Połączenie tych składników w naszej formule sprawia, że Pielęgnujący Krem Do Mycia Le Petit Marseillais Nawilżanie doskonale rewitalizuje skórę, w tym samym czasie odświeża ją i nawilża. Delikatny zapach morskiej bryzy otula ciało, dając wrażenie przyjemnego odprężenia.”            

                                                            
Marta Siembab, senselier, ekspert zapachowy

"Biorąc kąpiel zwróć uwagę na otaczające Cię aromaty. Żaden inny bodziec nie przywołuje wspomnień tak intensywnie, jak zapach. Pielęgnujący Krem do mycia Le Petit Marseillais pachnie wyraziście, wielowymiarowo i oddaje całe bogactwo zapachów Morza Śródziemnego. Kryje w sobie rześką świeżość morskiej wody, dającej wrażenie oczyszczenia i regeneracji. Nieprzypadkowo poczujesz w nim mineralne akordy morskiej soli i roślinne nuty alg, bo właśnie te składniki znajdziesz w naszej pielęgnującej formule. Nadają jej one niepowtarzalny zapach i są odpowiedzialne za opiekę nad Twoją skórą." 

Odkryj rytuał morskiej pielęgnacji z nową linią kosmetyków Le Petit Marseillais.