Le Petit Marseillais Pielęgnujący Żel Do Mycia Algi Morskie i Minerały Morskie

Pielęgnujący Żel do mycia w swojej bogatej formule zawiera Algi oraz Minerały Morskie. Takie połączenie jest idealnym rozwiązaniem, nawet dla wymagającej troskliwej pielęgnacji skóry suchej. Przynosi jej ukojenie już podczas kąpieli oraz otacza perlistym, przyjemnym zapachem.

Magda Kulas, kosmetolog, specjalista ds. pielęgnacji Le Petit Marseillais 

"Pielęgnujący Żel Do Mycia Le Petit Marseillais Odświeżenie zawiera cenione od wieków algi morskie. Listownica palczysta oraz ulwa morska są źródłem peptydów znanych z regenerującego wpływu na naskórek. Formuła pielęgnacyjna łączy cenne właściwości alg i minerałów morskich. Dzięki nim Żel Odświeżenie pozostawia skórę przyjemnie miękką, nawilżoną i odświeżoną przez cały dzień."

Marta Siembab, senselier, ekspert zapachowy

"Turkusowy kolor Żelu do mycia Le Petit Marseillais już od pierwszego spojrzenia przywołuje skojarzenia z morską wodą. Nałóż odrobinę żelu na dłoń, a powietrze wypełni się obietnicą rozkoszy śródziemnomorskich kąpieli. Kiedy zamkniesz oczy, poczujesz dotyk morza, a jego zapach przywiedzie na myśl Lazurowe Wybrzeże. Zatrzymaj się na moment i skup na tej chwili - co mówi Twoje ciało? Jest odprężone i zrelaksowane. Dotyk wody i aksamitnej piany sprawia, że rozluźniasz się i zapominasz o wszystkich niepokojach." 

Odkryj rytuał morskiej pielęgnacji z nową linią kosmetyków Le Petit Marseillais.