Nawilżające Mleczko Le Petit Marseillais do suchej skóry

Algi Morskie, które znajdziesz w formule pielęgnującej Nawilżającego Mleczka do ciała Le Petit Marseillais, tworzą na powierzchni skóry niewidzialny film. To dzięki algom zawartym w Mleczku, skóra jest chroniona przed utratą wody i dodatkowo nawilżona. 

Magda Kulas, kosmetolog, ekspert do spraw pielęgnacji Le Petit Marseillais

"Po odświeżającym prysznicu warto dodatkowo nawilżyć skórę i ochronić ją przed utratą wody. Doskonałe będzie Mleczko Do Ciała Le Petit Marseillais Nawilżanie do suchej skóry, które dzięki swojej delikatnej konsystencji idealnie się rozprowadza i szybko wchłania. Jednymi z podstawowych składników Mleczka są algi oraz minerały morskie – sód, magnez i potas. Zawarte w algach polisacharydy (kwas alginowy, laminaryna oraz agar) pomagają utrzymać właściwe nawilżenie skóry".

Marta Siembab, senselier, ekspert zapachowy

"Jak właściwie pachnie morze? To zapach morskiej bryzy przynoszącej rześkie, musujące nuty, podobne do przesyconego ozonem powietrza po burzy. To również zapach nadmorskich roślin, aromatycznych ziół i suchych traw. Wytrawny, przesycony naturalną prostotą i pięknem, zapach rozgrzanej słońcem roślinności odpręża, relaksuje, wprowadza w stan błogiego relaksu. Lekkość, woda, pływanie - skojarzenia ze świeżością Mleczka Le Petit Marseillais budzą w wyobraźni całą galaktykę wspomnień i marzeń."          

                          

Odkryj rytuał morskiej pielęgnacji z nową linią kosmetyków Le Petit Marseillais.