Nowa, pielęgnująca linia kosmetyków do mycia Le Petit Marseillais

Pielęgnujące balsamy i kremy do mycia Le Petit Marseillais to odpowiedź na potrzeby suchej, wrażliwej i nawet najbardziej wymagającej skóry. Sekret tkwi w składnikach pochodzenia naturalnego, które połączone w wyjątkowe formuły nie tylko myją, ale także pielęgnują i odżywiają skórę już podczas kąpieli. 

Kobiety w każdej kulturze mają swoje sprawdzone rytuały piękna i wiedzą, że to co najlepsze, najczęściej pochodzi prosto z natury. Dlatego mieszkanki basenu Morza Śródziemnego do perfekcji opanowały umiejętność łączenia naturalnych składników. Po to, by móc ochronić swoją skórę przed mocnymi promieniami słońca i silnym wiatrem oraz zapewnić jej głębokie nawilżenie, od wieków sięgały po składniki dostępne w ich regionie: masło Shea i słodkie migdały. Każdy z nich ma bogate właściwości pielęgnujące: nawilża, odżywia, pozostawia skórę miękką i pachnącą. Dodatkowo różne konsystencje własnoręcznie tworzonych kosmetyków dawały komfort ich dopasowania do aktualnych i indywidualnych potrzeb. 

Tę wiedzę wykorzystaliśmy tworząc nową, pielęgnującą linię produktów do mycia ciała Le Petit Marseillais. Działanie każdego z nich jest uwarunkowane przez odpowiednio dobrany skład i konsystencję. Składniki pochodzenia naturalnego (m.in. kwiat pomarańczy i masło Shea), które znalazły się w kremie i balsamie zostały zebrane we właściwym momencie w taki sposób, by każdy z nich zachował swoje najlepsze właściwości. Dzięki temu nie tylko oczyszczają skórę i wyjątkowo pachną, ale także kompleksowo działają na skórę zamieniając codzienny prysznic w wyjątkowy rytuał pielęgnacji.

Już teraz wybierz konsystencję, która najbardziej Ci odpowiada i ciesz się pielęgnacją pod prysznicem!

Source: