Pielęgnujący Balsam do mycia. INTENSYWNE ODŻYWIANIE. Masło Arganowe & Wosk Pszczeli & Olejek Różany

Le Petit Marseillais Pielęgnujący Balsam do mycia nie tylko oczyszcza skórę, ale też pielęgnuje ją dzięki kompozycji składników pochodzenia naturalnego. Formuła kremowego balsamu pozostawia Twoją skórę intensywnie odżywioną i nawilżoną aż do 24 godzin.

Balsam - już samo to słowo brzmi miękko i łagodnie. Balsam otacza skórę miękką kołderką, daje poczucie otulenia. Najpierw czujesz, jak gęsty balsam dotyka Twojej dłoni - gdy dodasz do niego kroplę wody, zamienia się w bogatą pianę. Wosk pszczeli pachnie słodko, kwiatowo. Jego woń zawiera w sobie zapach tysięcy kwiatów, z których pszczoły zebrały miododajny pyłek. Olejek różany wdzięcznie łączy się z pozostałymi składnikami balsamu, spinając je w spójną całość. Jest czymś znacznie więcej, niż pięknym zapachem - działa na nastrój i pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie.

Marta Siembab, senselier, ekspert zapachowy

 

Pielęgnujący Balsam do mycia Le Petit Marseillais, ze względu na bogatą kompozycję  składników pochodzenia naturalnego, idealnie nadaje się dla skóry suchej, wrażliwej a także wymagającej szczególnej pielęgnacji skóry dojrzałej. Masło arganowe oraz wosk pszczeli zawarte w balsamie działają na skórę regenerująco i pozostawiają ją nawilżoną przez 24 godziny." 

Magdalena Kulas, kosmetolog, specjalista ds. pielęgnacji Le Petit Marseillais